To content (skip navigation)

Szkoła Muzyczna Yamaha w Zamościu powstała 1997 roku.
Obecnie mieści się przy ul. Namysłowskiego 8 w Zamościu.
Szkoła prowadzona jest przez małżeństwo muzyków - Martę i Piotra Wyszyńskich.

Szkoła Muzyczna Yamaha to nowatorskie metody opracowane przez Yamaha Europa GmbH, które zyskały szerokie grono odbiorców wśród dzieci, młodzieży i dorosłych. Oprócz podręczników w nauczaniu wykorzystwwane są płyty CD oraz dyskietki MIDI files. Nauczyciele uczący w szkole stale poszerzają swoją wiedzę na seminariach poświęconych edukacji muzycznej w systemie Yamaha Europa GmbH.

Szkoła wyposażona jest w instrumenty i sprzęt nagłośnieniowy firmy Yamaha. Dzięki licznym koncertom i imprezom kulturalnym nasi uczniowie mają okazję do prezentowania swoich umiejętności nie tylko rodzinie i najbliższym ale również szerszemu gronu odbiorców.
Szkoła Muzyczna Yamaha w Zamościu na co dzień współpracuje z wieloma placówkami edukacyjnymi świadczac usługi muzyczne dla dzieci.
Jednoczeście nasi uczniowie są zaangażowani w liczne imprezy i eventy na rzecz miasta Zamość.

Od 2006 roku Marta i Piotr Wyszyńscy są Seminar Leaderami w systemie Yamaha prowadząc ogólnopolskie szkolenia dla nauczycieli Szkół Muzycznych Yamaha w Polsce.

1 września 2011 roku Szkoła Yamaha została wpisana do ewidencji Szkół i Placówek Niepublicznych miasta Zamość.

Zapraszamy do udziału w bezpłatnej lekcji próbnej !!!

YAMAHA Szkoła Muzyczna

ul. Namysłowskiego 8